Privātuma politika

Pirms savu datu nodošanas interneta veikala www.izveligs.lv īpašnieka SIA “M Trust” rīcībā, aicinām iepazīties ar mūsu Privātuma politiku. Šajā Privātuma politikā ar vārdu “mēs” attiecīgā locījumā tiek apzīmēts SIA “M Trust”.

Šī Privātuma politika nosaka kā interneta veikala www.izveligs.lv īpašnieks SIA “M Trust”, reģistrācijas nr. 40203211689, Slokas iela 32-1, Rīga, LV-1048, kā pārzinis apkopo, apstrādā un glabā jūsu personas datus saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Mēs apstrādājam jūsu datus, lai sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un izpildītu no tiem izrietošās saistības. Ievērojot minēto, jūsu personas datu iesniegšana mums ir brīvprātīga. Neiesniedzot savus datus, mēs nevarēsim sasniegt Privātuma politikā norādītos mērķus.

Kāda veida informāciju un kādiem mērķiem mēs no jums ievācam

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat, lai izpildītu jūsu pasūtījumu interneta veikalā www.izveligs.lv:

 • vārds, uzvārds – lai identificētu jūs kā līguma dalībnieku, noformētu nepieciešamos dokumentus un tieši jums izpildītu veikto pasūtījumu;
 • pasta adrese – lai noformētu nepieciešamos dokumentus un piegādātu jums pasūtījumu, ja piegādes veids ir izvēlēts VAS “Latvijas Pasts”;
 • telefona numurs – lai piegādātu jums pasūtījumu, ja piegādes veids ir izvēlēts SIA “Omniva” vai SIA ''DPD Latvia'' pakomāts, un sazinātos ar jums jautājumos, kas saistīti ar pasūtījuma izpildi;
 • e-pasta adrese – lai apstiprinātu jūsu pasūtījumu un sazinātos ar jums jautājumos, kas saistīti ar pasūtījuma izpildi, kā arī, lai nosūtītu informatīvus vai komerciālus ziņojumus, ja esat piekrituši interneta veikala lietošanas noteikumiem;
 • un papildus cita informācija, kuru vēlaties mums sniegt.

Ja informācija netiek iesniegta, nav iespējams apstrādāt un izpildīt jūsu pasūtījumu.

Datu uzglabāšanas laiks

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti, visu nepieciešamo datu apstrādes laiku, lai pilnībā izpildītu mūsu saistības pret jums, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.

Kā atteikties no sīkdatnēm

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Datu drošība un nodošana

Mēs apstrādājam un aizsargājam Personas datus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, ņemot vērā pastāvošos privātuma riskus un saprātīgi pieejamos organizatoriskos, finansiālos un tehniskos resursus.

Bez jūsu piekrišanas neizpaudīsim nekādu personīgi identificējamu informāciju trešajām personām, izņemot:

 • mēs varam nodot jūsu datus saviem trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, piegādes nodrošināšanai (VAS “Latvijas pasts”, SIA “Omniva”, SIA ''DPD Latvia''), grāmatvedības ārpakalpojuma sniegšanai un tamlīdzīgi.
 • normatīvajos aktos paredzētajām personām pēc viņu pamatota pieprasījuma, tajos noteiktajā kārtībā un apjomā;
 • normatīvajos aktos noteiktos gadījumos mūsu likumīgo interešu aizsardzībai, piemēram, vēršoties tiesā vai citās valsts institūcijās.

Jūsu tiesības saistībā ar Jūsu personas datiem

 • Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu.
 • Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Izmaiņas Privātuma politikā

SIA “M Trust” patur tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas šajā Privātuma politikā. Jebkuri grozījumi šajā Privātuma politikā stāsies spēkā to publicēšanas dienā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.