Izvēlīgs.lv stāsts

Iepazīsimies! Mani sauc Santa Grietiņa un es esmu kvalificēta uztura speciāliste, savā jomā darbojos nu jau 10 gadus.  Esmu pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti, kur 4 gadus apguvu uztura specialitāti un vēl 2 gadi maģistrantūrā - uztura zinātnē.

Kāpēc izvēlīgs.lv?

Visdrīzāk tāpēc, ka zinu, cik satraucošs ir laiks, kad jāsāk piebarojums zīdainim, cik kaitinoši ir, kad esi sagatavojis vakariņas, bet bērns kā izrādās šodien ēst tomēr negrib, un to, cik atbildīgi jūtas vecāki, jo grib nodrošināt bērnam to labāko uzturu. ⁣

Savā darba pieredzē, strādājot slimnīcā un veselības centros, bieži esmu saskārusies ar pavisam izvēlīgiem ēdājiem. Stāsti ir dažādi - kāds izvēlas pārtikt tikai no vārītiem kartupeļiem, cits atsakās ēst ogas, jo tur ir sēkliņas. Redzot, cik izmisuši un satraukti mēdz būt vecāki, jo viņu bērni kārtējo reizi atsakās ēst pagatavoto maltīti, nolēmu, ka vēlos palīdzēt.
Tā radās ideja par grāmatu, kas palīdzētu mazināt bērnu izvēlīgumu attiecībā uz ēdienu un ļaut vecākiem izprast mazos ēdājus. Papildus grāmatai tika radīti arī materiāli, kas iesaistītu bērnus un jautrā veidā ļautu iepazīt ēdienu dažādību. Ieteikumi un padomi ir pārbaudīti, audzinot savus mazos un aizrautīgos ēdāju.

Labprāt uzklausīšu arī Tavu stāstu un priecāšos par atsauksmēm, kad izmēģināsi manis radītos produktus!

Uz saziņu,

Santa Grietiņa


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.